Opis szczegółowy
Leerdammer Original to niepowtarzalny ser o słodkim i nieodpartym smaku, który dodaje odrobinę radości i dobroci do Twojego dnia.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Holenderski |
| Forma | W kawałku |
| Smak | Delikatny, , Orzechowy, Wyrazisty, Łagodny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego (mleko), podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 352 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1460 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27,5 g |
| Cukry | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów | <0,1 |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 860 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 108 %RWS |