Opis szczegółowy
Słodki i niepowtarzalny smak Leerdammer o wysokiej zawartości białka: z 29,5 g/100 g białka, 0% dodatku białka. Cieńsze plastry, odpowiednie na każdą porę dnia, do jedzenia samodzielnie lub według własnego uznania
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Holenderski |
| Forma | Plastry |
| Smak | Delikatny, , Orzechowy, Łagodny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego (mleko), podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 30%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 203 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 262 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1094 kJ |
| Zawartość białek | 29,5 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów | <0,1 |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 950 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 119 %RWS |