Opis szczegółowy
La Crème w stylu tarty cytrynowej z posypką z pokruszonej bezy.
Delikatny, rozpływający się krem o intensywnym zapachu soku z cytryny.
Chrupiące kawałki pokruszonej bezy, do posypania na wierzchu.
Kolekcja La Crème - kremowa rozkosz!
Kolekcja deserów La Crème to najnowsze dzieło wybitnych cukierników z Rians.
Inspirowana smakami, które można znaleźć we francuskich domach i kawiarniach.
La Crème to autorskie desery inspirowane najlepszymi przepisami i tradycjami francuskiej kuchni. Łączymy w nich delikatne kremy z najróżniejszymi posypkami, tworząc idealne kompozycje.
Parametry produktu
| Smak | cytrynowy, Śmietankowy, Słodki |
| Składniki | Krem: śmietanka*, odtłuszczone mleko*, żółtka jaj, cukier, masło, skrobia, koncentrat soku cytrynowego 2.2%, naturalny aromat cytrynowy 0.5%. posypka: kawałki bezy 1.7% (cukier, skrobia pszeniczna, białka jaj w proszku). *kraj pochodzenia: francja. procenty podano dla całego produktu (krem + posypka). alergeny wyróżniono pogrubioną czcionką. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 180 g |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Pojemność | 180 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: laiteries h.triballat ulica i numer: petereau 0 kod pocztowy i miasto: 18220 rians fr |
| Krótki opis marketingowy | La crème w stylu tarty cytrynowej z posypką z pokruszonej bezy. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 271 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1126 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1013 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |