Opis szczegółowy
"Kultowe ciastka w mini odsłonie - na mniejsze spotkania"
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąkapszenna, cukier, tłuszcze roślinne (palma), syrop cukru inwertowanego, skrobia (pszenica), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (mleko), substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany; sól, mleko w proszku odtłuszczone, czekolada (0,07 %) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, produkt serwatkowy (mleko), emulgator: lecytyny; aromat), kwas: kwas cytrynowy; aromaty. może zawierać jaja, migdały i orzechy laskowe. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2026-06-30 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0123-10-000-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bahlsen polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 498 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2086 kJ |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E500 Węglany sodu, E450 Difosforany, E322 Lecytyny, E330 Kwas cytrynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja spulchniająca, Emulgator, Kwas |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |