Opis szczegółowy
La Crème w stylu tarty cytrynowej z posypką z pokruszonej bezy.
Delikatny, rozpływający się krem o intensywnym zapachu soku z cytryny.
Chrupiące kawałki pokruszonej bezy, do posypania na wierzchu.
Kolekcja La Crème - kremowa rozkosz!
Kolekcja deserów La Crème to najnowsze dzieło wybitnych cukierników z Rians.
Inspirowana smakami, które można znaleźć we francuskich domach i kawiarniach.
La Crème to autorskie desery inspirowane najlepszymi przepisami i tradycjami francuskiej kuchni. Łączymy w nich delikatne kremy z najróżniejszymi posypkami, tworząc idealne kompozycje.
Parametry produktu
| Smak | Słodki, czekoladowy, mleczny |
| Składniki | Krem: odtłuszczone mleko*, śmietanka*, cukier, jaja, czekolada w proszku 4.8% (miazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu), żółtka jaj, kakao w proszku. posypka: kruszonka z ciastek 3.7% (mąka pszenna, cukier, masło, jaja, sól guérande, naturalny aromat wanilii). *pochodzenie: francja. procenty podano dla całego produktu (krem + posypka). posypka może zawierać ślady orzechów, soi i orzeszków ziemnych. alergeny są zaznaczone pogrubioną czcionką. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 187 g |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Pojemność | 187 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: laiteries h.triballat ulica i numer: petereau 0 kod pocztowy i miasto: 18220 rians fr |
| Krótki opis marketingowy | La crème w stylu tarty cytrynowej z posypką z pokruszonej bezy. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 214 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 994 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 895 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16,2 g |
| Cukry | 20 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |