Opis szczegółowy
NAPÓJ DLA MIŁOŚNIKÓW MATCHA
Wprowadzamy na rynek modny produkt w praktycznej wersji gotowej do spożycia – aby można było się nim cieszyć bez wysiłku, w dowolnym miejscu i czasie.
MAGIA MATCHA W STYLU OWSIANYM
Wyśmienity napój owsiany o jakości baristycznej, wzbogacony o zrównoważoną matchę i nutę wanilii.
WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE
Można pić na zimno jako orzeźwiającą mrożoną latte matcha lub na ciepło jako rozkoszną przekąskę matcha.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Wyprodukowany z najwyższej jakości matchy.
Parametry produktu
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Lekki |
| Składniki | Woda, owies 9% olej rzepakowy, cukier 1,5%, organiczna zielona herbata matcha w proszku 0,8%, minerały (węglan wapnia), sól, naturalny aromat, stabilizator (guma gellanowa) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oatly poland sp. z o.o. ulica i numer: żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Cukry | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal | 63 kcal |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 263 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
| Zawartość błonnika | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |