Opis szczegółowy
Zmęczony długim oczekiwaniem, aż smaki się przegryzą? Poznaj nasze tofu marynowane w sosie sojowym – już nasączone i pieczone z bogatą mieszanką wysokiej jakości sosu sojowego oraz aromatycznych przypraw. Koniec z długimi przygotowaniami! Wystarczy wrzucić je na patelnię, do piekarnika lub na grilla, a po kilku minutach możesz cieszyć się daniem pełnym głębokiego smaku umami. Jego doskonale zbalansowany aromat pasuje nie tylko do dań inspirowanych kuchnią azjatycką, ale także do wielu innych potraw. Bogate w białko roślinne, pozbawione cholesterolu i w 100% wegańskie. Minimum wysiłku, maksimum smaku!
Parametry produktu
| Składniki | Tofu (57 % nasiona soi, woda, wapń), marynata 8% (woda, fermentowana soja, fermentowana pszenica – nie zawiera glutenu, sól, cebula, olej rzepakowy, czosnek, przyprawy, zioła). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-02-13 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 192 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 42 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 137 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 573 kJ |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość błonnika | 1 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Witaminy i składniki mineralne