Opis szczegółowy
Rajski smak kokosa w połączeniu z kawą zbożową przeniesie Cię choć na chwilę w beztroski czas urlopu na niebiańskiej plaży. To harmonijna kompozycja smaku zbóż, cykorii oraz kokosa, idealna dla Ciebie i Twoich bliskich! Daj się skusić prawdziwą przyjemnością smaku!
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
| Zawartość netto | 200 g |
| Typ | Zbożowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: zboża 62 % (jęczmień, żyto), cukier, cykoria, ekstrakt z kokosa 3,6 %, aromat, maltodekstryna z tapioki. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grana sp. z o.o. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsyp do kubka 2 łyżeczki inki (4 g). zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml). |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 4 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 15 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 64 kJ |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość błonnika | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 50 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Z wyliczenia |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |