Opis szczegółowy
20 miliardów bakterii L. casei Danone
6h poza lodówką
Parametry produktu
| Rodzaj | Probiotyczny, Pitny, Smakowy |
| Smak | Truskawkowy, Bananowy |
| Składniki | Składniki: mleko odtłuszczone, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka, przecier truskawkowy z przecieru zagęszczonego 1,3 %, przecier bananowy z przecieru zagęszczonego 0,8 %, dekstroza, aromaty, skrobia modyfikowana, składniki mineralne z mleka, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), żywe kultury bakterii jogurtowych, l. casei danone cncm i-1518: min. 20 miliardów (20 x 10^9) jtk /100 g, witamina b6, witamina d. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 800 g |
| Pojemność | 800 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed spożyciem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 297 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 297 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 10,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
| Witamina D | 1,67 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |