Opis szczegółowy
Bajgle – bułeczki z charakterystyczną dziurką w środku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, semolina kukurydziana, cukier, drożdże, olej słonecznikowy, gluten pszenny, sól, aromat, substancje konserwujące: e282, e200, e202; ocet winny, środek do przetwarzania mąki: e300. może zawierać nasiona sezamu, mleko, jaja, soję, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dan cake polonia sp z o.o. ulica i numer: transportowców 15 kod pocztowy i miasto: 32-500 chrzanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 286 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1209 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,73 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |