Opis szczegółowy
Produkt drobiowy grubo rozdrobniony z dodatkiem białka wieprzowego kolagenowego, parzony w osłonce niejadalnej.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: filet z piersi kurcząt 78%, woda, sól, skrobia modyfikowana, białko wieprzowe kolagenowe, substancja zagęszczająca (karagen), glukoza, błonnik owsiany bezglutenowy, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), stabilizator (trifosforany), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5`-rybonukleotydy disodowe), aromaty (zawierają soję), tłuszcz roślinny rzepakowy, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancja konserwująca (azotyn sodu). produkt może zawierać: seler, gorczycę, laktozę (z mleka). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,4 - 2,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedrob foods s.a. ulica i numer: ul. opolska 22 kod pocztowy i miasto: 40-084 katowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 82 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 347 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E407 Karagen, E301 Askorbinian sodu, E451 Trifosforany, E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E270 Kwas mlekowy, E250 Azotyn sodu, E1420 Acetylowana skrobia (syntetyczna) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz, Regulator kwasowości, Stabilizator, Substancja konserwująca, Substancja zagęszczająca, Wzmacniacz smaku, Skrobia zmodyfikowana |
| Zawiera aromaty | Tak |