Opis szczegółowy
Coffee Vergnano SOL CHOCOLATE 1kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój czekoladowy, W Proszku |
| Składniki | Cukier, kakao w proszku (32%), mąka ziemniaczana, wanilina, sól, zagęszczacz: e410, może zawierać śladowe ilości: orzechów, jaj, soji i mleka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 1,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 385 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1631 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,68 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,7 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |