Gillette Mach3 Charcoal Zestaw
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gillette Mach3 Charcoal Zestaw
Parametry produktu
| W zestawie | Maszynka do golenia; wymienny wkład do maszynki; żel do golenia; skarpetki |
|---|---|
| Łączna pojemność | 200 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Skład | Pasek nawilżający maszynki: peg-180m, peg-45m, peg-100, peg-7m, methyl di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, silica, citric acid, charcoal powder, bht; żel do golenia: aqua, palmitic acid, triethanolamine, isopentane, glyceryl oleate, stearic acid, isobutane, parfum, sorbitol, hydroxyethylcellulose, glycerin, kaolin, peg-45m, menthol, linalool, hexyl cinnamal, limonene, coumarin, charcoal powder, silica, tocopherol, lecithin, ascorbyl palmitate, hydrogenated palm glycerides citrate, ci 42053, ci 42090; skarpetki: 85% poliester, 10% elastan, 5% spandex |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Łączna masa | 240 g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania, Chiny |