Opis szczegółowy
Ekskluzywne pudełko w kształcie cylindra zawiera 500 gramów wykwintnych cukierków, stworzonych, by zachwycać i robić wrażenie. Luksusowy prezent, idealny dla kogoś naprawdę wyjątkowego.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | czekoladowy, Śmietankowy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Cukier (miejsce pochodzenia ue), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, masło, mleko w proszku pełne, śmietanka bita pasteryzowana (stabilizator karagen), 2,7 % „marc de champagne“ (okowita z wytłoków winogron; kraj pochodzenia francja), śmietanka pasteryzowana, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), koncentrat serwatki z mleka, alkohol etylowy, aromaty, białka mleka, emulgatory: lecytyny sojowe, polirycynooleinian poliglicerolu; naturalny aromat waniliowy |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab vilniaus pergale ulica i numer: graiciuno 26 kod pocztowy i miasto: 02241 vilnius lt |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2253 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 37 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |