Ksylitol Naturo 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Stopień rozdrobnienia | Drobno mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ksylitol 100% |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Finlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Producent: | PolBioEco Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Do Dysa 5Kod pocztowy i miasto: 20-149 Lublin PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1064 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wprowadzać do diety stopniowo. zaleca się spożywanie ok. 15 g dziennie (ok. 3 łyżeczek). spożyty w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 240 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1000 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 100 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 100 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
|---|