Koreczki serowe w stylu włoskim Tartare l'Aperitif 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | Z dodatkami |
| Składniki | mleko pasteryzowane (80%), śmietanka (18%), sól, kultury mleczarskie. Lista przypraw i aromatów posypki (w zmiennych proporcjach): papryka czerwona, cebula, oregano, zielone oliwki, bazylia, czosnek, pomidor, pietruszka, pieprz, ekstrakt z przyprawy korzennej, aromaty. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o.Ulica i numer: Milewskiego 11Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 330 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,45 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 327 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1351 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 68 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|