Kombucha Mango + Marakuja BIO 750 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Napój na bazie kombuchy o smaku mango i marakui.
Warunki przechowywania
Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.
Składniki
Filtrowana woda, BIO fermentowana herbata (woda, BIO cukier, BIO herbata, BIO ocet jabłkowy, kultury kombuchy (9,4%), BIO pulpa z mango (3,3%), BIO sok z marakuji NFC (3,3%), nierafinowany BIO cukier trzcinowy, dwutlenek węgla
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 84 kJ/ 21kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4.9 g |
| Cukry | 4.4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |