Kombucha Yerba Mate 330 ml but.
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zdrowy i funkcjonalny sfermentowany gazowany napój bezalkoholowy: wytwarzany z grupy antyoksydantów na skutek procesu fermentacji wytwarzają się kultury bakterii probiotycznych niska zawartość cukru
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.
Składniki
napar herbaciany (woda, zielona herbata), cukier, dwutlenek węgla, kultura kombuchy, kultura probiotyczna bacillus coagulans bc15 (min. 10 mln/100 ml), zawartość alkoholu <0,5% obj.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 97 kJ/ 23 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 5.7 g |
| Cukry | 5.7 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |