Kombucha Black 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Prager's Kombucha to zdrowy i funkcjonalny napój gazowany na bazie herbaty zielonej, powstały w procesie fermentacji. Zawiera kultury bakterii probiotycznych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Składniki
napar herbaciany (woda, czarna herbata 0,8%), cukier, dwutlenek węgla, kultury kombuchy, kultury żywych bakterii Bacillus coagulans (min. 10 milionów w 100 ml). Alkohol max. 0,5% obj.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 67kJ/16 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 4 g |
| Cukry | 4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.01 g |