Kombucha limonka-imbir BIO 750 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Niskokaloryczna alternatywa dla lemoniady: Aromatyczna zielona herbata, harmonijna kompozycja
aromatycznych ziół oraz odrobina organicznego soku z limonki i imbiru nadają temu lekko gazowanemu, fermentowanemu
orzeźwieniu wyjątkowego charakteru. Tradycyjnie produkowany w naszej własnej cydrowni według oryginalnej
receptury Voelkel.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
wyciąg z herbat i ziół* 95,7% (naturalna woda mineralna, cukier trzcinowy*, herbata zielona* 0,2%, mieszanka aromatycznych ziół*, herbata czarna* 0,05%, liście mate* 0,04%, kultura kombuchy*), sok z limonki* 2%, sok z imbiru* 1,8% (imbir* 1,7%, koncentrat soku cytrynowego*), naturalny dwutlenek węgla. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 76 kJ/ 18 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 4.6 g |
| Cukry | 4.6 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.01 g |