Knorr Fix 4 sery z brokułami 39g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj idealnie doprawioną wersję znanego Ci dania, skomponowaną przez mistrza kuchni Knorr. Wypełnij kuchnię intensywnym aromatem, który sam przyciągnie domowników do stołu. Fix to prosty i szybki sposób na danie zachwycające wyjątkowym, wyrazistym smakiem. Idealnie kremowy sos uzyskasz dzięki Fix Spaghetti 4 sery z brokułami, który stworzyłem, łącząc 4 wyjątkowe gatunki sera: ser pleśniowy typu bluecheese, ser dojrzewający, ser mozzarella oraz ser crescenza - Piotr Murawski, szef kuchni Knorr.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 39 g |
| Składniki | SER topiony (26,1 %) [w tym SERY: pleśniowy typu blue cheese, mozzarella, ser dojrzewający, crescenza; preparat serwatkowy (z MLEKA)], olej słonecznikowy, ekstrakt drożdżowy, sól jodowana, brokuły1 (2,4 %), LAKTOZA, ŚMIETANA(2 %), czosnek1, pieprz, gałka muszkatołowa, kurkuma, cebula, sól, aromaty (w tym MLEKO), białka MLEKA, tymianek1, maltodekstryna. Może zawierać seler, gluten (zboża), jaja, gorczycę i soję. 1Uprawiane w sposób zrównoważony. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,85 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 58 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 544 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1360 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |