WINIARY Pomysł na... Makaron spaghetti po bolońsku 44g X27
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Winiary Pomysł Na… Spaghetti po Bolońsku to propozycja na smaczny obiad inspirowany kuchnią włoską. Dzięki aromatycznej mieszance suszonych warzyw, ziół i przypraw danie jest doskonale przyprawione i wspaniale komponuje się z makaronem spaghetti.
Posiłek będzie gotowy zaledwie w 20 minut! Dzięki Pomysłowi na… Spaghetti po Bolońsku łatwo i szybko przygotujesz idealnie przyrządzone danie w pomidorowym sosie.
Co wyróżnia Winiary Pomysł Na… Spaghetti po Bolońsku:
- Smaczne i idealnie przyprawione danie w 20 minut
- Aromatyczny posiłek przygotowane w łatwy i szybki sposób
- Doskonałe doprawienie gwarantowane przez Winiary
- Idealny sposób na urozmaicenie codziennego menu
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 44 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Suszone warzywa (pomidor 48,2%, cebula 4,4%, czerwona papryka, czosnek 3,3%), cukier, sól, mąka pszenna, zioła 2% (oregano, liść pietruszki, tymianek, bazylia), oliwa z oliwek, zagęszczony sok z buraka, skrobia kukurydziana, przyprawy może zawierać: jaja, soję, mleko, seler, gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. 300 g mięsa mielonego lekko podsmażyć (około 8 minut) na niewielkiej ilości oleju. 2. do podsmażonego mięsa wlej 250 ml zimnej wody i wsyp zawartość torebki, po czym dokładnie wymieszaj i zagotuj. 3. duś bez przykrycia na małym ogniu przez 8 minut, od czasu do czasu mieszając. 4. podawaj z ugotowanym makaronem i startym serem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 29,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 65,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 227 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 571 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 954 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2400 kJ |
| Wielkość porcji | 252 g |
| Zawartość białek | 11,7 g |
| Zawartość soli | 0,66 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 20,5 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 29 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 59 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 38 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 25 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|