Knorr Bulion Bulion grzybowy na borowikach leśnych 3 l 60g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ta mała kostka bulionowa jest świetną propozycją, gdy chcemy aby danie do którego ją dodamy miało smakowity, grzybowy posmak. Doskonale nadaje się do przyrządzenia zup i sosów. Ułatwi także przygotowanie tortu naleśnikowego z żółtym serem. Przepis podajemy na naszej stronie.
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | kostka rosołowa do zup |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Sól, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy i guanylan disodowy ; cukier, aromaty, cebula (2,3%), borowiki (1%), syrop karmelowy, maltodekstryna, nasiona selera. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podstawowy sposób przygotowania: Kostkę rozpuść w 0,5 lira wrzącej wody. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 24 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 59 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |