Knorr Fix Placki Ziemniaczane 198g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Twoje placki będą smakowały jak domowe, ponieważ do stworzenia Fixu Chrupiące placki ziemniaczane użyliśmy prawdziwych ziemniaków, które za Ciebie utarliśmy i ususzyliśmy. Odkryj idealnie doprawioną wersję znanego Ci dania, skomponowaną przez mistrza kuchni Knorr. Wypełnij kuchnię intensywnym aromatem, który sam przyciągnie domowników do stołu. Fix to prosty i szybki sposób na danie zachwycające wyjątkowym, wyrazistym smakiem.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 198 g |
| Składniki | Składniki: ziemniaki1 (62 %), skrobia, sól jodowana, cebula1 (2,3 %), olej kukurydziany, przeciwutleniacz: PIROSIARCZYN SODU. Może zawierać seler, gluten (zboża), jaja, mleko, gorczycę i soję. 1Uprawiane w sposób zrównoważony. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 41 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 219 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 426 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 21 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1783 kJ |
| Wielkość porcji | 194 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,62 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |