Kiełbasiak pieczony z indyka ok. 1 kg Indykpol
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasiak
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: mięso z indyka 65%, mięso oddzielone mechanicznie z indyka 25%, bułka tarta (mąka pszenna, woda, drożdże, sól), sól, przyprawy, aromaty, ekstrakty przypraw, maltodekstryna, błonnik pszenny bezglutenowy, tłuszcz z indyka, glukoza, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: jaja, mleko, seler, soję, gorczycę |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 950 - 1050 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 206 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 856 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |