Kefir kozi gęsty BIO 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny kefir kozi gęsty- produkt fermentacji z 100% greckiego, ekologicznego mleka koziego. Dodatek kultu kefirowych nadaje produktowi wyjątkowy, bogaty, kremowy smak. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit, wzmacniając układ trawienny. Jest bogaty w wapń, magnez i fosfor, witaminy i białka o wysokiej wartości biologicznej.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-4 °C
Składniki
pasteryzowane greckie MLEKO kozie*, kultury kefirowe, kultury jogurtowe. *składnik pochodzący z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Informacje o produkcie
Marka: MENIKIO
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,25 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 212/50 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.5 g |
| Węglowodany | 4.4 g |
| Cukry | 4.4 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 3.8 g |
| Sól | 0.2 g |