Kefir kozi BIO 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ten ekologiczny napój jest produktem fermentacji 100% greckiego ekologicznego mleka koziego. Dodatek drożdży kefirowych nadaje mu wyjątkową kremową konsystencję i bogaty smak. Drożdże kefirowe mają ogromne korzyści dla układu trawiennego, przyczyniając się do płynnej pracy jelit.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-4 °C
Składniki
częściowo odtłuszczone mleko kozie*, kultury drożdży kefirowych. *składnik pochodzący z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Informacje o produkcie
Marka: MENIKIO
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,5 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 238/56 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 4.4 g |
| Cukry | 4.4 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 3.8 g |
| Sól | 0.2 g |