Opis szczegółowy
Kefir z wysoką zawartością białka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
| Pojemność | 484 ml |
| Zawartość tłuszczu | 1,5 g/100g |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | Do spożycia |
| Składniki | Składniki: mleko częściowo odtłuszczone, koncentrat mleka odtłuszczonego, bakterie fermentacji kwasu mlekowego i drożdże kefirowe (zawierają mleko). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: muller dairy polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: jasielska 7a kod pocztowy i miasto: 60-476 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Kefir |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 dni (dzień) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 193 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,15 mg/100g |
| Wapń | 133 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 17 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera źródło fenyloalaniny |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |