Krasnystaw Maślanka truskawkowa 420 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Maślanka truskawkowa
Parametry produktu
| Rodzaj | Maślanka |
|---|---|
| Typ | Smakowy |
| Smak | truskawkowy |
| Składniki | Mleko, białka mleka, cukier, truskawki - 1,6%, skrobia modyfikowana kukurydziana, koncentrat z marchwi, aromat, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej. |
| Zawartość tłuszczu | 0,9 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 420 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w krasnymstawie ulica i numer: borowa 4 kod pocztowy i miasto: 22-300 krasnystaw pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 57 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 239 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|