Maślanka OSM Garwolin 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Maślanka |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | |
| Składniki | Mleko, maślanka, kultury bakterii fermentacji mlekowej. |
| Zawartość tłuszczu | 1,5 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Producent: | Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GarwolinUlica i numer: Ogrodowa 17Kod pocztowy i miasto: 08-410 Wola Rębkowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,22 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 189 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 473 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|