Maślanka mrągowska stracciatella 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Maślanka |
|---|---|
| Typ | Smakowy |
| Smak | Straciatella |
| Składniki | mleko, maślanka , wsad stracciatella, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku, skrobia modyfikowana, stabilizator: pektyny, żywe kultury bakterii mlekowych, laktoza z mleka. |
| Zawartość tłuszczu | 1,7 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Producent: | Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w GrajewieUlica i numer: ul. Elewatorska 13Kod pocztowy i miasto: 19-203 Grajewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 30 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 30 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 321 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 803 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |