Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowa, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona z dodatkiem białka wieprzowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone, Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso drobiowe z kurczaka (100 g gotowego wyrobu wyprodukowano ze 116 g mięsa), tłuszcz drobiowy z kurczaka, skórki drobiowe z kurczaka, skrobia ziemniaczana, sól, błonniki (w tym pszenny bezglutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, glukoza, przyprawy, aromaty, ekstrakty przypraw, ekstrakt papryki, hydrolizaty białka roślinnego (rzepaku i kukurydzy), syrop glukozowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; czosnek suszony, substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka (substancja żelująca: alginian sodu; aromat, stabilizator: chlorek wapnia). może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w starachowicach ulica i numer: krańcowa 4 kod pocztowy i miasto: 27-200 starachowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 404 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1677 kJ |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Inne informacje o zawartości