Jogurt stracciatella 3,8% tł. BIO 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, delikatny jogurt o smaku stracciatella i zawartości tłuszczu 3,8% w suchej masie. Możliwość prześledzenia pochodzenia rolnika ekologicznego pod adresem
www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
JOGURT*, wsad strracciatella* (cukier buraczany*, woda, kawałki czekolady* (masło kakaowe*, miazga kakaowa*, cukier trzcinowy*), skrobia kukurydziana*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego,
aromaty kakaowe, aromaty waniliowe, koncentrat soku cytrynowego*). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 463/110 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 12 g |
| Białko | 4.1 g |
| Sól | 0.15 g |