Imbir marynowany do sushi 1,5 kg ita-san
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Składniki | Imbir, woda, sól, kwas: kwas cytrynowy, kwas octowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu; wzmacniacz smaku: glutaminian sodu; substancje słodzące: sacharyna, aspartam*, sukraloza * zawiera źródło fenyloalaniny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Pojemność | 1,5 kg |
| Producent: | KK Polska sp z o.o.Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 23 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 23 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |