Thai Heritage Słodko-pikantny sos chilli 700 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 700 ml |
| Rodzaj sosu | Chili |
| Smak | Słodko-pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do grilla;Do makaronu;Do mięs;Do pieczeni;Do pizzy;Do potraw chińskich;Do wędlin |
| Składniki | woda, cukier, papryka chili 21%, czosnek, sól, skrobia, stabilizator: guma ksantanowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość netto | 850 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,37 kg |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 33 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | bezpośrednio do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 850 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 4,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |