AROY-D Mleko Kokosowe 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 17 % |
| Przeznaczenie | Dodatek do potraw curry, zup, sosów, deserów oraz koktajli |
| Składniki | ekstrakt z orzecha kokosowego 70%, woda, emulgator: E435 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Producent: | KK Polska sp z o.o.Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | W suchych i chłodnych miejscach, nie powyżej 5˚C. Przed użyciem wstrząsnąć. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 185 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 185 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 764 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 764 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |