House of Asia Wakame Wodorosty 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Przeznaczenie | Wodorosty Wakame są bardzo popularnym składnikiem kuchni azjatyckiej głównie japońskiej i koreańskiej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 150 g |
| Składniki | 100% suszone wodorosty wakame |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od słońca, w szczlnie zamkniętym opakowaniu do końca daty przydatności |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Bezpośrednio do spożycia. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalej ciepłą wodą na 10 minut. Pod wpływem wody wakame zwiększają swoją objętość 10-krotnie. |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 204 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 844 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 15,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Witaminy
| Magnez (%RWS) | 29 %RWS |
|---|---|
| Potas | 308 mg/100g |
| Wapń | 1000 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 19 %RWS |
| Żelazo | 27,8 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 16 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |