Pasta Tom Yum Cock 900 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 900 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Składniki | Olej sojowy, trawa cytrynowa, woda, szalotka, sok z cytryny, sól, chili, galangal, cukier, liście limonki kaffir, wzmacniacz smaku: e621; barwnik: ekstrakt z papryki; substancja konserwująca: benzoesan sodu. |
| Zawartość netto | 900 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,96 kg |
| Producent: | KK Polska sp z o.o.Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 12,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 315 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 315 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1301 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1301 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 12,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,3 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |