Opis szczegółowy
Karmelizowane orzechy w delikatnej czekoladzie to połączenie, które rozgrzeje serce. Idealne na prezent lub chwile słodkiego relaksu.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | Karmelowy, Czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami, Z karmelem |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), pełne mleko w proszku, masło kakaowe, pełne karmelizowane orzechy laskowe 9% (całe orzechy laskowe 8%, cukier, emulgator: lecytyny (zawiera soja)), miazga kakaowa, tłuszcze mleczne, serwatka w proszku (mleko), kakao w proszku, mleko odtłuszczone proszek, emulgator: lecytyny (zawiera soję); migdały 0,37%. masa kakaowa w mleku czekolada: minimum 27%.. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 571 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2362 kJ |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |