Opis szczegółowy
Wiśnie w połączeniu z czekoladą to smak, który łączy słodycz i kwaskowatość. Idealny wybór dla tych, którzy pragną odkryć nowe smaki i aromaty w każdej kostce.
Parametry produktu
| Smak | Kakaowy, Wiśniowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, masa kakaowa 18%, kandyzowane wiśnie 18% (wiśnie 52%, syrop glukozowo-fruktozowy z pszenicy, cukier, kwaśny sok wiśniowy, koncentrat roślinny: czarna marchew i hibiskus, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty ), tłuszcze roślinne (nieutwardzone, z oleju palmowego), masło kakaowe, kakao w proszku 5%, tłuszcze mleczne, emulgator: lecytyna sojowa, aromaty: ekstrakt z wanilii i kwaśnej wiśni. zawartość kakao w czekoladzie min. 50%. zawiera: soję, glutenu i mleko. może zawierać śladowe ilości innych orzechów. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa netto | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 502 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2098 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 53 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |