Opis szczegółowy
Orzechy laskowe w połączeniu z czekoladą to idealna mieszanka słodkości i chrupkości. Przenieś się w świat przyjemności i delektuj się każdym kęsem!
Parametry produktu
| Smak | Orzechowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (nieutwardzone, z oleju palmowego), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, orzechy laskowe całe 8%, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, kakao w proszku, tłuszcze mleczne, emulgator: lecytyna sojowa, aromaty: ekstrakt z wanilii i orzechów laskowych. zawartość kakao w czekoladzie: min. 30%. zawartość mleka w czekoladzie: min. 18%. zawiera: orzechy laskowe, mleko i soję. może zawierać śladowe ilości innych orzechów i glutenu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa netto | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 569 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2375 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |