Opis szczegółowy
Zanurz się w intensywnym smaku kawy cappuccino w połączeniu z aksamitną czekoladą. Idealne dla miłośników kawowych przyjemności!
Parametry produktu
| Typ | Biała |
| Smak | Słodki, Kawowy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mleko odtłuszczone proszek, kawa mielona 1%, tłuszcz mleczny, kakao w proszku, emulgator: lecytyny (soja); przyprawa. masa kakaowa w białej czekoladzie: minimum 29%. mleczna masa w kolorze białym czekolada: minimum 20%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 582 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2429 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |