Haribo Osterli's Żelki 250 g X21
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Żelki o smaku owocowym ze spodem z pianki cukrowej z 12% nadzieniem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z nadzieniem |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Cukier, dekstroza, żelatyna , koncentraty owocowe i roślinne (z pomarańczy, krokosza barwierskiego, marchwi, rzodkiwi, jabłka, batatów, cytryny, czarnej porzeczki, hibiskusa), kwasy: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; stabilizator: karagen, aromat, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba; syrop cukru inwertowanego. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |