M&Ms Minis 115g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
M&Ms Minis 115g
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 115 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, permeat serwatki (mleko), tłuszcz mleczny, skrobia, tłuszcz palmowy, tłuszcz shea, syrop glukozowy, dekstryna, emulgator (lecytyna sojowa), sól, barwniki (e162, e170, e100, e133, e160a), substancja glazurująca (wosk carnauba), olej z nasion palmowych, aromat. (może zawierać orzeszki ziemne) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 273 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 491 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 788 kJ |
| Wielkość porcji | 38,3 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 66 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 28 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E100 Kurkumina, E133 Błękit brylantowy FCF, E160a Karoteny, E162 Betanina (barwnik buraka ćwikłowego), E170 Węglan wapnia |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
| Zawiera aromaty | Tak |