Opis szczegółowy
Creme Bonjour do smarowania pieczywa z dodatkiem masła. Kremowa konsystencja prosto po wyciągnięciu z lodówki. Idealna na śniadanie do chleba, bułeczek czy słodkich rogalików.
Produkt przeznaczony do smarowania, gotowania i pieczenia. Przechowywać w temperaturze 2-8°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
*Narzędzie do oceny cyklu życia (opracowane przez Quantis) porównujące markę RAMA i masło w Polsce (2022). Patrz https://www.rama.com/pl-p
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Do smarowania |
| Składniki | Oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach), woda, olej kokosowy, masło 8,5%, maślanka, sól morska 0,8%, emulgator (lecytyna), naturalny aromat, naturalny barwnik (karoten), witaminy (a,b1 i d). |
| Zawartość tłuszczu | 70 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 220 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Creme bonjour mix do smarowania solony 225g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 633 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2601 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 70 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |