Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, homogenizowana, z dodatkiem papryki chili, wędzona, parzona. Produkt głęboko mrożony. Produkt stałowagowy, waga netto opakowanie zbiorczego 5,60 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Homogenizowane |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (64%), woda, tłuszcz wieprzowy, skrobia, sól, błonnik roślinny (pszenny bezglutenowy, marchwiowy), białko sojowe, przyprawy (zawierają gorczycę), papryka chili (0,1%), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; cukier, aromaty, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, kwas jabłkowy; stabilizatory: difosforany, trifosforany; cukier karmelizowany, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenica, owies), mleko, jaja i seler. wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 1063 kj/257 kcal, tłuszcz 22 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,0 g, węglowodany 4,0 g, w tym cukry 1,1 g, białko 10 g, sól 2,3 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,71 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Po wyjęciu z mroźni produkt należy rozmrażać i przechowywać w temperaturze nie wyższej niż +6°c przez 72 godziny. nie zamrażać ponownie |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 257 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1063 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E331 Cytryniany sodu, E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E250 Azotyn sodu, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Regulator kwasowości, Stabilizator, Substancja konserwująca |
| Zawiera aromaty | Tak |