Garnek z pokrywką 28 cm Caldo Zwieger
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Garnki CALDO zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej o symbolu AISI 304, która przeznaczona jest przede wszystkim do produkcji najlepszych naczyń kuchennych dostępnych na rynku. Zastosowane w garnkach grube, trójwarstwowe dno, które równomiernie rozprowadza i akumuluje ciepło. Garnki można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych. Każdy garnek posiada odpowiednio dopasowane i wyprofilowane szklane pokrywy oraz duże i wygodne uchwyty. Niezwykłą funkcjonalność udało nam się połączyć z nowoczesnym wzornictwem. Dzięki temu garnki CALDO są nie tylko doskonałym partnerem w codziennym gotowaniu, ale także stanowią przyjemny efekt wizualny.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 24 x 18,5 x 28 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Naczynie energooszczędne, Miarka pojemności wewnątrz naczynia, Pokrywka z funkcją odprowadzania nadmiaru pary, Trójwarstwowe dno |
| Kolor | Srebrny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lovea distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: elektronowa 2 kod pocztowy i miasto: 03-219 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Garnek, Pokrywka |
| Zawartość zestawu | 1x garnek 28cm + pokrywka |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |