Patelnia Wok Tefal Excellence 28cm G2691972
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 28 x 8 x 48 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Trójwarstwowe dno, Antypoślizgowe rączki, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Nienagrzewające się uchwyty |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Producent: | groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia wok 28 cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca, Powłoka tytanowa |
| Informacje dodatkowe | Możliwość używania w piekarniku do 175°c |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |