Garnek z pokrywką 24 cm x 14 cm, 5,5 L BALANCE Moonmist BergHOFF
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ten garnek idealnie sprawdzi się do przygotowania dużej porcji domowej zupy lub przyrządzenia smacznego gulaszu dla całej rodziny. Garnek został wykonany z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu, szybko, równomiernie i energooszczędnie rozprowadza ciepło na każdym rodzaju kuchenki, w tym indukcyjnej. Wysokiej jakości, trwała i zdrowa ceramiczna powłoka nieprzywierająca zapewnia łatwe uwalnianie potraw, a miękkie w dotyku i nie nagrzewające się uchwyty zapewniają wygodny i bezpieczny chwyt oraz posiadają specjalne wgłębienie do odkładania łyżki podczas gotowania. Chcesz mieć pewność, że wszystkie pyszne smaki i aromaty zostaną zachowane, a Ty nie stracisz cennej energii? Wystarczy, że użyjesz przezroczystej szklanej pokrywki, która pozwala na obserwację potraw bez konieczności podnoszenia pokrywki i jest wyposażona w otwór do odcedzania, dzięki czemu w razie potrzeby można łatwo odcedzić zawartość garnka.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 24 x 24 x 14 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Pokrywka z funkcją wylewania cieczy, Pokrywka z funkcją odcedzania, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Nienagrzewające się uchwyty |
| Pojemność naczynia | 5,5 l (dm³) |
| Kolor | Szary |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 5 lat (rok) |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/45/3/1345396.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/44/7/1344762.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bhww sp. z o.o. ulica i numer: warszawska 43 kod pocztowy i miasto: 61-028 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Garnek |
| Zawartość zestawu | 1 x garnek 24 cm, 1 x pokrywka 24 cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka ceramiczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |