Garnek z pokrywką 28 cm, 6,2 L BALANCE Moonmist BergHOFF
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jeśli lubisz gotować dla większej grupy osób, duży garnek jest niezbędny w Twojej kuchni. Z tym garnkiem wykonanym w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu i wyposażonym w nienagrzewające się uchwyty, możesz wyczarować pyszną zupę, makaron lub gulasz na dowolnym rodzaju kuchenki, również na indukcyjnej. Zachowaj wszystkie smaki i ciepło w garnku dzięki dopasowanej szklanej pokrywie, która jest również wyposażona w otwór do odcedzania, dzięki czemu można łatwo odcedzić makaron lub inne składniki. Miękkie w dotyku i nienagrzewające się uchwyty zapewniają wygodny i bezpieczny chwyt oraz posiadają specjalne wgłębienie do odkładania łyżki podczas gotowania. Ponadto, nie musisz się martwić o czyszczenie, ponieważ wysokiej jakości, trwała i zdrowa ceramiczna powłoka nieprzywierająca zapewnia łatwe uwalnianie potraw i sprawia, że garnek jest łatwy w czyszczeniu.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 28 x 28 x 11 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Naczynie energooszczędne, Pokrywka z funkcją wylewania cieczy, Pokrywka z funkcją odcedzania, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Nienagrzewające się uchwyty |
| Pojemność naczynia | 6,2 l (dm³) |
| Kolor | Szary |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach gazowych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 5 lat (rok) |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/45/4/1345407.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/44/7/1344767.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 2,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bhww sp. z o.o. ulica i numer: warszawska 43 kod pocztowy i miasto: 61-028 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Garnek |
| Zawartość zestawu | 1 x garnek 28 cm, 1 x pokrywka 28 cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka ceramiczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |